+386 40 383 168 info@znkprimorje.si

Hčere burje so na gostovanju na Obali povedle že v prvih minutah, kar je bilo ključno za njihovo končno zmago na tekmi (0:3).

Rdeče-črne so proti ekipi ŽNK Gažon že v uvodnih minutah pokazale svojo prevlado. Z goloma Metke Markočič in Gaje Bizjak so si prednost zagotovile v prvih minutah dvoboja, kar je pomembno pridalo k samozavestni igri. Dekleta so ves čas tekme vodila, četudi nekaterih priložnosti niso uspela izkoristiti. V drugem polčasu je Žana Breščak le še potrdila prevlado moštva, ko je zabila tretji gol. Hčere burje so pričakovano zmagale.

Trener, Peter Kristan: ”Za nami je zadnja tekma v tem delu prvenstva. V Koper smo prišli po vse tri točke, kar nam je zlahka uspelo, saj nasprotnice niso uspele ogroziti naših vrat niti enkrat. Poleg treh golov je tekmo spremljajo veliko priložnosti, ki jih žal nismo izkoristili. Možnost minutaže so dobile tudi kadetinje in članice, ki so doslej manj igrale. Pohvala gre vsem dekletom za dobro odigrano tekmo. S tem delom sezone smo zadovoljni, saj smo večino tekem zmagali, čeprav smo se morali soočiti tudi z dvema izenačenima rezultatoma in porazom. Pred nami so novi treningi, za katere si želimo, da nam bodo utrdili zmagovalni ritem in s tem izpolnimo zadane cilje.”