+386 40 383 168 info@znkprimorje.si

Hčere burje so zabeležile prvo domačo zmago v letošnji izvedbi državnega prvenstva, potem ko so v hudem nalivu zanesljivo premagale pogumne novinke v ligi (8:0).

Ajdovske članice so je na domačem terenu zabeležile impresivno zmago, ki je obenem najvišja v zgodovini kluba. Metka Markočič je ekipo popeljala v vodstvo že v 21. minuti in do konca polčasa še enkrat zadela, ob njej pa sta bila v prvem delu uspešni tudi Špela Bremec, ki se je ob tem veselila članskega prvenca, in Daša Dolenšek. V drugem polčasu so domačinke nadaljevale z učinkovito igro; zadetke so prispevale Laura Škvorc, Nika Čefarin, še enkrat Dolenšek, zadnji zadetek na tekmi pa so si gostje zabile same. Piko na i prepričljivi zmagi sta s svojima članskima debijema dodali članici kadetske ekipe, Anja Čoha in Anja Lukežič.

Trener, Peter Kristan: “Veseli smo nove visoke zmage. Igra nam je dokaj dobro stekla, vseeno pa imamo v nekaterih fazah igre še veliko rezerve na katerih bomo delali na naslednjih treningih. Upam, da bomo na naslednjih tekmah te pomanjkljivosti odpravili, da bomo še močnejši in boljši. Čestitke dekletom za današnjo predstavo!