+386 40 383 168 info@znkprimorje.si

Ajdovske nogometašice do 15 let se z gostovanja v Kopru vračajo z novo lepo zmago in prepotrebnimi izkušnjami (0:2).

Mlade Hčere burje so dogajanje na igrišču nadzirale od prve do zadnje minute tekme, a v prvem delu igre čvrste obrambe pogumnih domačink niso uspele prebiti. V drugem polčasu so rdeče-črne nekoliko pritisnile na plin in prek avtogola Koprčank in zadetka Anais Žvab vendarle prišle do zaslužene gostujoče zmage in pomembnih treh točk v lovu na končnico skupne lige. DU15.

Trener Andi Mamič: “V tekmo so krenili z zavedanjem, da ne bo enostavno prebiti nasprotnikove goste obrambe in to se je tudi zgodilo, čeprav smo skozi celotno tekmo dominirali. Zmaga je zaslužena, prigarana, imamo pa ogromno rezerv, ki jih moramo izkoristiti v prihodnosti. “

Naslednja preizkušnja mlade Hčere burje čaka prihodnjo nedeljo z domačo tekmo z Gažonom.