Ajdovske starejše deklice so v nedeljo gostovale na koprski Bonifiki in se s poletno in učinkovito predstavo veselile nove visoke zmage (1:10).

Mlade Ajdovke so se v dvoboju z domačinkami z Obale izkazale z všečno in učinkovito predstavo, s katero so nadaljevale niz visokih zmag. Za nove tri točke so v polno merile Ela Velišček 4x in Ela Abram 2x, ob avtogolu gostiteljic pa so po en gol dosegle še Vita Mamić, Veronika Furlan, Brina Štolfa in Sara Vegelj,

Trener, Andi Mamić: “Ekipa se je dobro odzvala na obrambno in zgoščeno postavitev domačih. Odnos je bil primeren od prve minute. Napadalke so bile gibljive, prejemale so uporabne in kvalitetne podaje, realizacija je bila na nivoju in rezultat ni mogel izostati. Bravo igralkam in gremo naprej!”