+386 40 383 168 info@znkprimorje.si

V Žalcu smo bili priča všečni predstavi in zasluženi zmagi naših deklet do 15 leta starosti (0 : 4).

Dekleta so od prve minute napadalno vstopila v tekmo in v 9. minuti povedla po predložku iz kota in zadetku Žane Breščak. Že minuto kasneje je s strelom z razdalje vodstvo povišala Nami Tanjić, pred zaključkom polčasa pa je nato zadela še Ana Nabergoj. Drugi polčas dekleta niso popustila, si ustvarila še nekaj zrelih priložnosti, za končen rezultat pa je poskrbela Anja Lukežič.

Trener Alan Milatović: “Dekleta so prikazala kvalitetno predstavo, si pomagala in spodbujala ena drugo, izrazila željo po igri in zmagi. Zadovoljen sem predvsem s pristopom in nepopustljivostjo, saj je večina deklet imela tekmo(e) dan prej, nekatere tudi med tednom. Trenirat, se trudit, vztrajat, napredovat še naprej.