+386 40 383 168 info@znkprimorje.si

Naša dekleta do 15 let se s trde in izenačene prvenstvene tekme v Mariboru vračajo praznih rok (3:1).

Po všečni predstavi v prvem polčasu, v katerem je z izenačujočim zadetkom izid poravnala Sara Iavarone, so naša dekleta v drugem delu igre tako fizično kot metalno popustila in zmago prepustila bolj zbranim in učinkovitejšim domačinkam.

Trener Alan Milatović: “Štejejo dejstva – treba bo začet konkretizirat 100% priložnosti in s tem nagradit posest in igro. V drugem polčasu smo v večini v fazi napada postajali preveč statični, na trenutke celo gledalci v igri. Želim si, da bi se dekleta zavedala svoje kakovosti, prevzela več odgovornosti. Moramo se potrudit navadit iztisnit še zadnje atome moči (kljub (pre)natrpanem vikendu, smo na koncu tekme imeli še rezerve). Ne smemo Iskat izgovorov – treba se je trudit, trenirat, se skupaj izboljševat.

Pred Hčerami burje je reprezentančni premor, zatem pa v Renče prihajajo ŽNK Ledine.