+386 40 383 168 info@znkprimorje.si

Ajdovske nogometašice do 15 let se z gostovanja pri novinkah v ligi vračajo z visoko zmago (0:20).

Mlade Ajdovke so se na Dolenjsko odpravile v vlogi izkušenejših favoritinj, kar so v dvoboju z novinkami v ligi tudi upravičile. Že v prvem polčasu so tekmo z lepo ekipno predstavo odločile v svojo korist, v drugem delu igre pa delo dokončale s še učinkovitejšo igro pred golom.

Pomočnik trenerja, Patrick Krašna: “Punce so v tekmo vstopile s pravim pristopom in željo po treh točkah. Z zbranostjo v obrambi in napadu so tekmo odločile že v prvem polčasu, vendar so pravi pristop prenesle tudi v drugi polčas. Svoj doprinos na igrišču so pokazale vse in Šentjernej zapustile v zelo pozitivni luči.

Čestitke in uspešno naprej! Pohvale tudi gostiteljicam za pogumno predstavo in veliko uspeha v prihodnje.