+386 40 383 168 info@znkprimorje.si

Ajdovska članska ekipa je še drugič v prvenstvu priznala premoč favorizirani zasedbi Radomelj (9:0).

Ponovno oslabljene Hčere burje, v vrstah katerih smo tokrat pogrešali številne igralke na čelu s kreatorko igre Gajo Bizjak, so se izjemno kombinatorni in napadalni igri Radomljank v prvem delu prvega polčasa še uspele uspešno upirati, kljub temu pa so gostiteljice do odmora zadele trikrat. V drugem delu igre se je premoč domačink še stopnjevala, Ajdovkam pa je na drugi strani zmanjkalo tako koncentracije kot tudi moči in rumena zasedba je prišla do zaslužene visoke zmage. Čestitke!

Trener Jan Polanc: “V tekmo smo vstopili pogumno, dobro smo se postavili v obrambi in do sredine polčasa ohranili mrežo nedotaknjeno. Do premora so Radomljanke zadele trikrat, predvsem zadnji gol iz kota je bil prepoceni prejet. V drugem polčasu je prišla do izraza kakovost in širina kadra domačink, ki so na koncu več kot zasluženo slavile. Časa za “žalovanje” ni, treba je strnit vrste saj nas že v soboto čaka domača tekma proti Ptuju!”